Elektrikli Cam Balkon İzmir

Elektrikli Cam Balkon İzmir

Elektrikli Cam Balkon İzmir

Elektrikli Cam Balkon İzmir https://www.izmircambalkonfiyatlari.com/wp-content/uploads/2021/05/living-room-with-glass-door-to-balcony-sea-view-JT6UFAM-1.jpg 670 480 Cam Balkon İzmir - Estetik ve Ekonomik Cam Balkon İzmir - Estetik ve Ekonomik

Elektrikli cam balkon dikey olarak çalışma özelliğine sahip alüminyum çerçeve içine alınarak güvenliği ve estetik açıdan görünüşü arttırılmış cam balkon sistemleridir. Elektrikli balkon sistemleri bulunan mekan içinde korkuluk ya da pencere görevini üstlenen cam balkon sistemleridir. Cam balkon sistemleri kullanılmakta olan cam özelliği ve çeşitli profil seçenekleri ile ısı yalıtım ve ses yalıtım özelliklerini üst düzey kalitede sağlamaktadırlar. Elektrikli sistemler taşıyıcı malzeme ve et kalınlıkları ile oldukça üst düzey bir güvenlik önlemi sağlamaktadırlar. Cam balkon sistemleri ürünlerindeki taşıma yükünü zincirli dişli sistem ya da triger kayış sistemi kullanarak ve çelik mil silindir ile sağlamaktadırlar.

Elektrikli Cam Balkon Modelleri

Elektrikli cam balkon sistemleri ya da hareketli küpeşte adı ile bilinen cam balkon sistemleri dikey olarak hareket edip açılıp kapanan sistemlerdir. Bu cam balkon sistemleri tamamen açık hale geldiği zaman bir panel yüksekliği kadar alan sabit kalır. Yani elektrikli sistemler hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışmaktadır. Bu cam balkon sistemleri genel olarak uzaktan kumandalı ve motorlu olarak yapılmaktadır. Bu tür sistemlerde hareketli küpeşte denilmesinin sebebi genel olarak kafe, restoran, sosyal alanlar ve benzeri yerlerde kullanıldığı zaman yerden küpeşte yüksekliğinde olup genelde masa hizasında ya da sabit olarak kalmasından dolayıdır.

Elektrikli Cam Balkon İzmir
Elektrikli Cam Balkon İzmir

Elektrikli Cam Balkon Sistemleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Bu tür cam balkon sistemleri bilinen cam balkon sistemlerine göre pencerenin kanat kısmının alt kısmından dikey olarak hareket etmektedir. Elektrikli sistemlerin uzaktan kumanda ya da butonlu olarak kullanımı sağlanmaktadır. Elektrikli kaplama sistemleri camın istenilen tarafta açılmasını sağlayarak içerisinde bulunulan mekânın kolaylıkla havalanmasına olanak sağlar. Dikey olarak açılan elektrikli kaplama balkon sistemleri tam olarak açıldığı zaman çocuk ve yaşlı insanların güvenliği için de uygun alanlar sağlar. Elektrikli kapama balkon sistemleri; görüş alanını bozmaz, temizliğini yapması oldukça kolaydır, hırsızlığa karşı güvenlidir ve balkonlarda yer alan cam korkulukların yerini alır.

Bu Yapıdaki Balkon Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Bu yapıdaki cam balkon sistemlerinde kullanılmakta olan cam özelliği ve çeşitli profil seçenekleri ile ısı yalıtım ve ses yalıtım özellikleri üst düzeyde sağlanır. Bu cam sistemlerinde tüp motor sistemlerine uygun olacak şekilde uygun motor sistemi kullanılır. Elektrikli sistemler hırsızlık ve dış tehditlere karşı en güvenilir cam balkon sistemleridir. Cam balkon İzmir sistemlerinde kullanılan damperli camın kırılma ve patlama olasılığı yoktur. Bu durum da çocuk ve yaşlılara karşı üst düzey koruma sağlanması demektir. Cam balkon sistemleri genelde balkon korkuluğu olarak ya da evlerde pencere olarak tercih edilmektedir. Bu cam balkon sistemlerinin en önemli avantajı ise ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanıp kolayca uygulanabilme kolaylığıdır.