Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon https://www.izmircambalkonfiyatlari.com/wp-content/uploads/2021/05/giyotincambalkon1.jpg 952 572 Cam Balkon İzmir - Estetik ve Ekonomik Cam Balkon İzmir - Estetik ve Ekonomik

Giyotin cam balkon genel olarak uzaktan kumandalı ve motorlu olarak yapılmaktadır. Bu türdeki balkon sistemlerinde iki panel yer almaktadır. Bu iki panellerden biri sabit iken diğer panel ise hareketlidir. Üç panelli olarak cam balkon sistemlerinde de yine bir panel sabit olup diğer iki panel hareketlidir. Bu balkon sistemlerinin ayrıca genel ihtiyaca göre ve yüksekliğine  göre de 4 panelli olarak da üretimi yapılabilmektedir. bu sistemlerde sistemleri genelde hareketli küpeşte olarak bilinir. Bunun sebebi ise genel olarak kafe, restoran ve sosyal alan gibi mekanlarda kullanılmasındandır. Bu yapıdaki kaplama sistemleri yerden küpeşte yüksekliğinde olup genelde masa hizasında olur ya da sabit olarak kalır.

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?
Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?

Giyotin Cam Balkon Nerelerde Kullanılmaktadır?

Giyotin cam balkon sistemlerinin kafe, restoran ve sosyal alanlar dışında çeşitli birçok alanda da kullanıldığı görülmektedir. Bu kaplama yöntemi genelde kış bahçesi, yaz bahçesi, teras, düğün salonları, tente ve futbol stadyumlarında kullanılır. Cam balkon sistemleri kullanılmakta olduğu alanlarda güvenlik, kullanım kolaylığı ve iklim şartlarına uyumu açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Sistemlerde klasik cam sistemlerinin arasında benzerlikler bulunduğu gibi onları birbirinden ayıran bazı özellikler de yer almaktadır. Giyotin yapılarının klasik cam balkon sistemlerinden ayıran en önemli özellik, sistemlerinin çalışma mantığıdır.

Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Bu yapıdaki cam balkon sistemleri camın sağladığı bakış açısı ve iç içe bazı mekanlar oluşturması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Cam balkon sistemleri belli bir mekana göre modifiye edilebilmekte olup malzemesine göre üst seviye güvenlik ve emniyet kriterlerini taşımaktadır. Giyotin cam sistemleri ayrıca oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip oldukları için müşterilerin hemen tüm ihtiyaçlarına uygun yapıda ürünlerdir. Giyotin sistemleri çelik mil silindir veya İtalyan tiger kayış kullanılarak  tasarlanır ve uygulanır. Ayrıca motorlu küpeşte hali ile de yıllar boyunca ilk günkü kalitesinden ödün vermeden kullanılabilir. Giyotin sistemler kişinin talebine uygun tasarlanıp uygulanmaktadır. Cam balkon İzmir konusunda detaylı bilgiye, web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yapıdaki Balkon Sistemlerinin Avantajları

Bu cam balkon sistemleri klasik cam balkon sistemlerine göre kar, yağmur ya da rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına karşı daha dayanıklıdır. Bu sistemler pencere, kapı girişleri ve oda bölmelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hareketli ya da sabit parçalardan oluşur. Bu yapıdaki kaplama sistemleri ayrıca kesinlikle görüş alanını kapatmayan bir özelliğe sahiptir. Sistemlerinin güvenlik konusundaki en önemli özelliği ise hareket sensörlü olmasıdır. Bu hareket sensörü çocuk emniyeti ve hırsızlara karşı alınan güvenlik önlemi amacı ile kullanılmaktadır. Bu sistemlerde sistemlerinde alüminyum profiller istenilen renkte boyanabilmektedir. Bu yapıdaki balkonlar, ısı yalıtımını maximum düzeyde sağlar.